Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  Kávovary JURA  Kávovary Jura  Kávovary JURA 

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Prodávajícím je společnost ATTACKTRADE spol. s r.o.

Sídlo společnosti a fakturační adresa:

Masarykova 118

Modřice, 664 42

IČ: 262 39 396

DIČ: CZ26239396

Kancelář a pobočka společnosti:

Masarykova 118

664 42 Modřice

 

1/ POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Po doručení objednávky naši pracovníci ověřují dostupnost zboží. Objednávky zpravidla potvrzujeme telefonicky – proto je velmi důležité uvést úplné kontaktní tel. číslo.

Do potvrzení objednávky může klient objednávku bezplatně zrušit. Vždy tak musí učinit písemně – e-mailem na adresu info@attacktrade.cz

 

2/ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží standardně doručujeme prostřednictvím přepravce PPL. Ke zboží vždy přikládáme český návod, daňový doklad – fakturu a vyplněný záruční list. Pokud u zboží nenaleznete záruční list, slouží pro tyto účely originál dodané faktury, na které je uveden model stroje a úplné výrobní číslo.

Než balík převezmete, zkontrolujte, zda není poškozený (neporušený, čistý obal). Pokud se zdá, že balík není v pořádku, vůbec ho nepřebírejte a proveďte zápis u přepravce.

 

3/ PLATEBNÍ PODMÍNKY

Všechny ceny uvedené na stránkách internetového obchodu jsou uvedeny včetně DPH.

Platba na dobírku

Platba probíhá přímo u zákazníka – v hotovosti.

U objednávek do 10.000,- Kč je účtováno dopravné a balné 140,- Kč.

U objednávek, nad 10.000,- Kč zboží balíme a zasíláme ZDARMA.

Při zasílání zboží na Slovensko účtujeme 250,-Kč.

Platba bankovním převodem

Na základě objednávky je vystavena zálohová faktura, která se odešle mailem zákazníkovi. Po připsání úplné částky na uvedený účet obchodu, je zboží obratem odesláno k zákazníkovi.

Termín dodání zboží může být ovlivněn termínem uhrazení platby.

V případě platby bankovním převodem je dopravné poníženo o dobírkovou částku 30,- Kč
a hradíte tak pouze 110,-Kč

Platba v hotovosti

Možnost vyzvednutí zboží osobně přímo na pobočce. Neúčtujeme si žádné dopravné ani balné.

Sídlo pobočky:

Attacktrade spol. s r.o.
Masarykova 118
Modřice, 664 42

Otevírací doba: Po – Pá, 8:00 – 16:00
Tel: 541 249 138


4/ OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prodávající se zavazuje, že v žádném případě neposkytne osobní údaje poskytnuté zákazníkem třetí osobě, nesouvisí-li tyto údaje k účelům souvisejícím se službami obchodu (např. sdělení doručovací adresy přepravci.).

Uvedené údaje mohou sloužit pouze ke zpracování v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů – prodávající je využije pouze k účelům spojeným se službami internetového obchodu.

Zákazník může na základě písemné žádosti kdykoli zažádat o vyřazení svých osobních údajů z databáze.

 

5/ REKLAMACE

Co dělat, když :

Zboží je poškozené

Pokud jste převzali zboží, které se jevilo být v pořádku, ale po vybalení se ukázalo, že je poškozené, je potřeba situaci neodkladně řešit. Doporučujeme bezprostředně pořídit fotodokumentaci.

Poškozené zboží doručené Českou poštou – oznamte v den doručení na jakékoli pobočce České pošty a kontaktujte nás na +420 775 266 835.

Poškozené zboží doručené přepravní společností PPL – informujte přepravce do 3 pracovních dní (zákaznická linka 844 775 775) a kontaktujte nás na +420 775 266 835.

Zboží je nekompletní

Informujte nás, prosím, na +420 775 266 835 nebo na info@attacktrade.cz

Zboží, nebo některé jeho části přestaly fungovat

Na všechny prodané kávovary Jura se vztahuje záruka na veškeré zjevné i skryté vady, které se neslučují s funkčností po dobu 24 měsíců. Je-li konečný odběratel podnik, právnická osoba nebo provoz přístroje neprobíhá v domácnosti, činí záruka výrobce 12 měsíců.

Reklamace se uplatňuje u prodejce, popřípadě v servisní opravně, jejíž adresa je uvedena v záručním listě. Během záruční doby budou závady, vady materiálu či chyby, které se na  přístroji vyskytly, při jeho řádném užívání, zdarma odstraněny.

Záruka se nevztahuje na opotřebení a závady způsobené provozem (těsnění, zanesení vodním kamenem, poškození mlýnku vlivem nekvalitní kávy…).

Náklady na přepravu do servisu nejsou součástí záruky. Doporučujeme uschovat si originální obal výrobku, jinak nelze ručit za možné poškození vzniklé transportem.

O každé záruční opravě informujete, prosím, na tel číslo +420 775 266 835 nebo na info@attacktrade.cz

 

6/ ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Při nákupu v internetovém obchodě nemá zákazník možnost si zboží předem prohlédnout, má proto možnost odstoupit od smlouvy a zboží vrátit ve lhůtě do14 dní.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy běží od okamžiku převzetí zboží zákazníkem do okamžiku doručení odstoupení od smlouvy prodejci.

Odstoupení od smlouvy je potřeba zaslat písemně a to doporučeně na adresu kanceláře společnosti:

Attacktrade spol. s r.o.
Masarykova 118
Modřice 664 42

Zboží musí být vráceno na náklady zákazníka na stejnou adresu a to nepoužité, v originálním obalu a včetně veškerého přiloženého příslušenství a českého návodu.

V dopise musí být zákazník identifikován – je potřeba uvést úplnou adresu, o jaké zboží se jedná, číslo objednávky, číslo vystavené faktury, datum převzetí zboží a způsob jakým si zákazník přeje peníze vrátit – nejčastěji na účet – je potřeba uvést číslo účtu.

Zákazník nemá nárok na vrácení nákladů spojených s dopravou zboží.

Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na zboží, které podléhá rychlé zkáze.

 

7/ ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Spory, které vznikají ze smluv, kde na jedné straně stojí podnikatel a na druhé straně spotřebitel, je možné řešit mimosoudně. Jedná se o způsob řešení sporů mimo obecné soudy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/.