Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  Kávovary JURA  Kávovary Jura  Kávovary JURA 

» JURA - švýcarské kávovary
JURA - precizní švýcarské kávovary

Švýcarská značka Jura funguje na trhu už od roku 1931. Od poloviny osmdesátých let výrábí a vyváží tato společnost výhradně automatické kávovary, ať už se jedná o kávovary do domácnosti, do kanceláří nebo do provozů.

Díky takto specifickému záběru a dlouholetým zkušenostem patří dnes kávovary Jura mezi světovou špičku. Značka Jura věnuje 100% pozornost právě vývoji na poli trhu s kávovary, ve Švýcarku má hlavní zázemí s vývojovými pracovišti.

Kávovary Jura jsou známé svou spolehlivostí, "chytrou elektronikou", jednoduchým ovládáním a v neposlední řadě také moderním designem, za který také sklízí různá ocenění jako například Product design award, Red Dot design, Design Plus award...

Kávovary Jura mají momentálné v sortimentu 12 různých modelů + speciální limitované edice - mezi takové patří například kávovary vyvedené ve dřevě nebo kůži.

Všechny kávovary Jura jsou zároveň přívětivé k životnímu prostředí - díky E.S.M. = Energy Save Mode odebírají kávovary i v pohotovostním režimu pouze minimální množství energie a díky Zero Energy Switch mají tyto kávovary při vypnutí nulový odběr elektrické energie, přestože zůstávají zapojeny.