Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  Kávovary JURA  Kávovary Jura  Kávovary JURA 

O NÁS
O NÁS

Na trhu s kávovary a kávou působíme už řadu let, tomuto odvětví se věnujeme profesionálně a odborně a zároveň s velkou láskou. Rádi Vám poradíme po telefonu ať už vybíráte mezi kávovary, hledáte dobrou kávu nebo si jen nevíte rady s obsluhou.

Kávovary JURA prodáváme jako autorizovaný prodejce těchto precizních švýcarských strojů na espresso.

Díky tomu můžete mít jistotu, že kávovary, které přes nás nakoupíte byly do České republiky přivezeny ze Švýcarska  legálně - všechny mají nastavitelnou češtinu pro snadné ovládání a bez problému je přijmou v autorizovaných servisních střediscích JURA.

Tento e-shop je zaměřen výhradně na kávovary Jura - máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Můžete si u nás objednat i veškeré příslušenství a čistící potřeby, které kávovary Jura potřebují. I takto kvalitní kávovary, jakými stroje značky JURA bezpochyby jsou, by ale byly pouze pěkným doplňkem bez použití dobré kávy. Proto máme v sortimentu zrnkové kávy světových značek.

Kávovary Jura